90 Derece Garaj Kapısı Motoru

22

İtalyan menşei NICE markasının teknoloji ve deneyiminin bir eseri olan 90 derece garaj kapısı motoru ihtiyacınıza uygun alternatif motor seçenekleri ile garaj kapılarında sorunsuz geçişlere olanak tanımaktadır.

Tüm NICE ürünleri çeşitli otomasyon seçeneklerine uyumlu olup standart olarak uzaktan kumanda ile tetiklenmektedir. Opsiyonel olarak ihtiyaç duymanız halinde plaka tanıma sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi çeşitli otomasyon ürünleri ile de geçiş mümkündür.

NICE WINGO 90 Derece Garaj Kapısı Motoru

Nice Wingo 2024 dairesel kapılar (Kanatlı Kapı) için üretilmiş bir motordur. Yoğun kullanıma son derece uygundur. Maksimum 2 metre kanat genişliği ve 300 kilograma kadar olan kapılar için üretilmiştir. Dairesel kapı motorları arasında gerek fiyatları gerek kalitesi ile çokça tercih edilen bir seçenektir. Hız konusunda saniyede 1.8 cm. ile ortalama ve ideal bir konuma sahiptir. Yavaş başla yavaş dur, senkronize çalışma ve otomatik kapanma gibi birçok özelliği bulunmaktadır. MC424 kontrol ünitesi ile çalışmaktadır.

Montaj kiti içerisinde bulunan flaşör, kapınızın açılış ve kapanışı esnasında yanıp sönerek diğer kullanıcılara kapının kullanımda olduğunu belirtmektedir.

Garaj kapınız üzerine monte edilen emniyet fotoselleri arada araç ya da başka bir cismin bulunması halinde kapının kapanmasına engel olarak olası kazaların önüne geçmektedir.

NICE WALKY Yaya Kapısı Motoru

NICE WALKY yaya kapısı motoru özellikle villalarda, apartmanlarda ve sitelerde bulunan bahçe kapılarının otomatik açılmasını sağlayan bir kapı motorudur. Tek kanatta 1,8m genişliğe kadar olan kapılarda sorunsuz uygulanabilmektedir.