90 Derece Fotoselli Kapı Sistemleri

1
3
2

Standart oda kapılarından ,90 derece bina giriş kapılarına kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir. Özellikle proje ölçülerinden dolayı fotoselli kapı uygulanamayan yerlerde manuel kapı üzerine takılarak otomatik kullanım sağlanmaktadır. Gilgen FDC model 90 derece kapı otomasyonu kanat tipi dairesel kapı otomasyonları en spesifik Avrupa normlarını karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuştur. Yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans ve konfor vaat eden bir üründür. Son derece sessiz çalışan elektro mekanik otomasyon ünitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda kompakt yapısı ve paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlamaktadır.

Mevcut kapılarda her türlü duruma uygun aparatlarla montajı mümkün kılan sistemdir. Motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollarda (itme ,çekme veya paralel çekme kolu vb.) oldukça zengin bir yelpaze sunmaktadır. Zengin aksesuar seçenekleriyle otomasyonun montajını uygun olan her yere , kanadın açılma yönünde veya tersinde kalan kiriş ,duvar veya kasa üzerine gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Kapı kanadının üzerinde duvar ,kiriş veya yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde ,otomasyon sistemini kanatla birlikte hareket edecek şekilde kanadın üzerine uygulamak dahi kolaylıkla mümkün olabilmektedir.

Gilgen FDC 90 derece kapı otomasyonu ihtiyaç duyulan yerler için ideal ve dayanıklı bir çözümdür.