Endüstriyel Kapı & Endüstriyel Garaj Kapısı

Endüstriyel kapı çeşitli mimari tasarımlara uygun olarak imal edilebilen, elle veya motorla kontrol edilen, kapı yanlarında bulunan raylar sayesinde tavana doğru kayarak açılan, yayla dengelenmiş kapılardır. Müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartmanların ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde yoğunlukla tercih edilmektedir. Bu gibi projelerde tercih edilmesinin sebebi sarmal garaj kapılarına göre daha yoğun kullanıma uygun olmasıdır.

Ayrıca fabrikalar , işletmeler için de büyük ölçülü hatta net geçiş sınırları dahilinde personel geçişli ve pencereli olmak üzere çeşitli yataklama seçenekleri de bulunmaktadır.

Güvenlik ve estetiği aynı anda sunulabilen seksiyonel garaj kapıları, içi poliüretan dolgulu çelik kaplı panelleri ile güvenli ve uzun ömürlüdür. Çeşitli mimari tasarımlara uygun olarak geliştirilen yataklama sistemleri ile esnek bir uygulama alanına sahiptir. Araç sahiplerine konfor sağlayan bir uygulamadır. Bu kapılara uygulanabilen otomasyon sistemleri sayesinde yayalar ve araçlar yağmur, çamur, soğuk, sıcak gibi etkilere maruz kalmadan geçiş yapabilmektedir. Panel ve motor seçenekleri sayesinde, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıldığı ortamlarda ısı, ses ve toz yalıtımı sağladığı için tercih edilir.

Garaj kapısı olarak kullanılan uygulamalarda emniyet fotoselleri ile aradaki araç algılanmaktadır. Bu sayede araç geçişi sırasında yaşanacak kazaların önüne geçilmektedir.

Elektrik kesintilerinde sistemi manuel olarak hareket ettirmek mümkündür.

endüstriyel garaj kapısı2
endüstriyel_kapi_antalya
seksiyonal kapı