Fotoselli Kapı Sistemleri

Gilgen firmasının İsviçre titizliği ile imal edilen kusursuz mekaniği ve elektronik mühendislik birikimi sayesinde son derece konforlu ve uzun ömürlü otomatik fotoselli kapı mekanizmaları olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Deneyimli Gilgen mühendisliği ile mekanik donanımın ihtiyaçlarına uygun şekilde üretilen mikroişlemci kapınızın maksimum verimlilikle çalışmasını sağlamaktadır. İdeal hareketlenme ve frenleme mesafelerini en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlamaktadır.

Projenizin ihtiyacı doğrultusunda alternatif cam ve profil renkleri mevcuttur. Camlarda şeffaf, renkli, reflekte renklerde 4+4mm lamine ,temperli veya lamine+temperli camlar. Alüminyum profillerde naturel eloksal veya elektrostatik toz boya teknikleri ile her tür ihtiyaç ve zevke uygun hale getirerek otomatik kayar kapılarınızı üretilmektedir.

Tek Yöne Açılır Standart Otomatik Fotoselli Kayar Kapılar

Duruma göre sistem bütünlüğü içerisinde sağa veya sola açılır bir hareketli kanattan oluşmaktadır. Daha kısıtlı alanlarda mevcut duvar, camekan veya cepheler üzerine açtırılarak sabit kanat olmaksızın da uygulanabilmektedir.

Tek kanatlı uygulamalar özel bir sebebi olmadığı sürece daha ziyade kısıtlı kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Tek kanatlı standart otomatik kayar kapı sistemlerinin minimum kanat açabilme mesafesi 700mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmekte.

Çift Yöne Açılır Standart Otomatik Fotoselli Kayar Kapılar

Sağa ve sola senkronize bir şekilde kendi sabitleri veya mevcut cepheler üzerine kayarak açılan otomatik kapı sistemleridir. Simetrik duruşu ve açılacak mesafeyi çift yöne kaydırarak seri açılım sağlamaktadır. Bu sayede çift kanatlı kayar kapıları uygulama zorluğu bulunmayan her durumda öncelikli tercih haline getirmektedir.

Çift kanatlı standart otomatik kayar kapı sisteminin sağlayabildiği minimum geçiş genişliği 800mm – maksimum açma mesafesi ise 3000mm olabilmektedir.

fotoselli_kapı_çift_kanat
Automatic Door, Wall and Gate Solutions designed and manufactured by Gilgen Door Systems