Kollu Bariyerler / NICE WIDE SERİSİ

İtalyan menşei NICE markasının teknoloji ve deneyiminin bir eseri olan kollu bariyer sistemleri ihtiyaca uygun alternatif model seçenekleri ile sorunsuz geçişlere olanak tanımaktadır. Montaj kiti içerisinde flaşör bulunmaktadır. Flaşör bariyerinizin çalışması esnasında yanıp sönerek diğer kullanıcılara bariyerin kullanımda olduğunu belirtmektedir.

Kollu bariyerler birçok güvenlik ekipmanı ile donatılmıştır. Kollu bariyer üzerine monte edilen emniyet fotoselleri arada araç ya da başka bir cismin bulunması halinde bariyerin kapanmasına engel olarak olası kazaların önüne geçmektedir. Ayrıca anti crush özeliği sayesinde bariyer inerken bir engelle karşılaşması halinde geri açmaktadır.

Tüm NICE ürünleri çeşitli otomasyon seçeneklerine uyumludur. Standart olarak uzaktan kumanda ile tetiklenmektedir. Opsiyonel olarak ihtiyaç duymanız halinde plaka tanıma sistemi, HGS Sistemi , kartlı geçiş sistemi gibi çeşitli otomasyon ürünleri ile de geçiş mümkündür.

Geniş alanlarda senkronize çalışma özelliği sayesinde alanı daraltma ihtiyacı duymadan maksimum geçiş genişliğine olanak tanımaktadır.

01
wide
belgelerimiz