Sarmal Garaj Kapısı Sistemleri

Argedor sarmal garaj kapısı sistemleri güvenlik, konfor,görsellik ve teknolojiyi bir arada sunuyor.

Standart donanım seviyesinde sunulan içi poliüretan dolgulu 77 mm kalınlığındaki alüminyum lameller güvenliğinizi en üst düzeyde sağlarken, aynı zamanda ses ve ısı izolasyonuna da olanak tanıyor.

Arzu etmeniz durumunda ekstrüzyon alüminyum lamel, poliüretan dolgulu sac lamel ve çelik lamel seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Garaj kapısı sisteminizi uzaktan kumanda aracılığıyla kolaylıkla kullanabileceğiniz gibi; loop dedektör, kart okuyucu, şifre kod cihazı gibi çeşitli otomasyon sistemleri ile de komutlandırabilirsiniz.

Alternatif renk seçeneklerinin yer aldığı kartelamızdan projenize en uygun rengi seçebilirsiniz.

Opsiyonel olarak tercih edebileceğiniz UPS sistemi , 72 saatlik bir elektik kesintisi sonunda bile garaj kapınıza hareket olanağı tanımaktadır.

Sarmal kepenkte bulunan anakart sisteminin değiştirilmesi ile kepenginiz garaj girişlerine uygun hale getirilmektedir. Kapanma esnasında sarmal garaj kapınızın herhangi bir aracın üzerine temasını engellemek amacı ile 2 adet emniyet fotoseli yerleştirilmektedir.

Opsiyonel olarak sunulan flaşör sistemi garaj kapınız açılırken ve kapanırken yanıp sönerek kullanıcıları uyarmaktadır.

Kapınız üzerinde bulunan redüktör sistemi sayesinde garaj kapınızı elektrik kesintilerinde manuel olarak açtırmak mümkündür.

araç sarmal garaj kapisindan giriyor