Senkronize Edilebilen Çoklu Döner Kapılar / TWINTOUR

Birden fazla çift kanatlı döner kapının birbirine entegre olarak çalışmasına dayanan Twintour modeli esnek çözümlere ihtiyaç duyan girişler için oldukca zengin olanaklar sunmaktadır. İki, üç veya dört adet çift kanatlı kapıyı entegre edip, senkronize çalıştırabilir ve bu sayede bina sirkülasyonunun trafiğini istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Ø 3000 – 3200 – 3400 – 3600 – 3800mm

Twintour size küçük çaplarda bir döner kapıdan elde edilebilecek kapasitenin maksimumunu elde etmenizi sağlayan benzersiz bir çözüm sunar. Örneğin 3000mm çapında 2 veya 3 kanatlı bir döner kapı dakikada 2 x 29 kişi ,4 kanatlı olması halindeyse 2 x 38 kişinin geçmesine imkan sağlayabilmekteyken Twintour dakikada 2 x 60 kişinin geçmesini mümkün kılar.Hatta emsallerinde 3000mm çap için olanaksız olan tekerlekli sandalye ve alışveriş arabasıyla geçişlere de olanak sağlar.

Düşük çaplarda yüksek kapasite elde edilirken ,aynı zamanda düz bir hattan geçiyor olmak Twintour’un sağladığı bir başka artı özellik olarak karşımıza çıkmakta. Artıları bir hayli fazla olan Twintour modeli birden fazla döner kapının senkronizasyonundan oluşmakta olduğu için genişlikten tasaruf edilen mesafeyi derinlikten karşılamak gibi eksi bir özelliğe de sahiptir. Ancak Twintour cepheye her bir noktasından bağlanabilmekte olduğundan ,ister sistemi olduğu gibi bina dışına ,ister boylu boyunca bina içerisine veya akstan cepheye bağlayarak bu sıra dışı görkemli tasarımın binanıza özel bir hava katmasını sağlayabilirsiniz.

Twintour4
Twintour1