Şirket Profili

Otomatik kapı sistemleri sektörüne inovatif bir bakış açısı kazandırarak müşterilerinin en üst düzeyde memnuniyetini ilke edinmiş olan Argedor şirket profili bu kavram doğrultusunda oluşturuldu.

Tarihçe

Argedor Otomatik Kapı Sistemleri 2012 yılında Antalya’da kuruldu.

2012 yılında İsviçre menşei Gilgen fotoselli kayar kapılar, Hollanda menşei Boon Edam döner kapılar Akdeniz bölge bayiliğini alarak 2 dünya devini ürün portföyüne kattı.

2013 yılında Özak turnike bayiliğini alarak turnike ve kartlı geçiş sistemleri konusunda faaliyetlerine başladı. Aynı yıl içerisinde garaj geçiş grupları konusunda Genius ve Faac ile bayilik anlaşması gerçekleştirildi.

2016 yılında kartlı geçiş ve personel devam kontrol sistemleri konusunda ZK Software ürünleri portföyümüze eklendi.

2018 yılında bu alanda bir dünya devi olan İtalyan Nice firması ile bayilik anlaşması yapıldı.

Misyonumuz

Otomatik kapı sistemlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize yüksek kalitede ürün, montaj, servis ve yedek parça hizmeti sunmak, otomatik kapı sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer otomatik kapı firmaları tarafından örnek alınan bir firma olabilmektir.

Kalite Politikamız

• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması.

• İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi.

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi.

• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi.

Yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, otomatik kapı sektöründe kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Çevre Politikamız

• İklim değişikliğine karşı duyarlı, temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması

• Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması

• Kirliliğin kaynağında önlenmesi

• Tüm faaliyetlerde iklim değişikliği ve sürdürülebilirliğin öncelikli kılınması

• Çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin artırılması

yönünde faaliyetlerimizi Kalite, Enerji, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, otomatik kapı sektöründe çevresel örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.